Home » Aktualności » Wyjazd na mecz Polska- Łotwa

Wyjazd na mecz Polska- Łotwa

 

Wyjazd na mecz Polska –Łotwa

Dnia 24 III 2019 r uczniowie naszej szkoły wyjechali na mecz naszej reprezentacji do Warszawy, były to eliminacje do ME a nasza drużyna walczyła z Łotwa. Już o godzinie 8,00 wyruszyliśmy na wycieczkę przygotowani do kibicowania. „Droga była i męcząca. Po przybyciu na miejsce udaliśmy się do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie mogliśmy zobaczyć pamiątki z wybuchu powstania, plan powstania i wiele zdjęć, ulotek z tego czasu. Po zwiedzeniu muzeum udaliśmy się na obiad a później był jeszcze czas na zwiedzanie Warszawy. Udaliśmy się na Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, obejrzeliśmy pomnik poległych w katastrofie smoleńskiej, zwiedziliśmy Starówkę. Kiedy zbliżała się godzina 19,00 udaliśmy się na Stadion PGE Narodowy, tak swój wyjazd do Warszawy wspomina Hania. Kiedy otworzyły się bramy stadionu i mogliśmy już wejść „zobaczyłam jak naprawdę duży jest ten stadion, jak piękny , jak kibice wspólnie odśpiewali nasz hymn to było ogromne wzruszenie. Do samego końca nie mogłam uwierzyć w to, że tam jestem. Było to piękne przeżycie, gdybym mogła pojechała bym jeszcze raz. Zawodnicy nie zawiedli kibiców wygrywając 2 do 0. Tak wyjazd na mecz wspomina Sandra. Dziękujemy organizatorom, Panu Piotrowi Więckowiczowi, Pani B. Kupczyk dzięki którym mogliśmy spełnić swoje marzenia.

                                                                                                                                                                        Sandra, Hania, B. Kupczyk

Obejrzyj pozostałe zdjęcia…