Home » Aktualności » BOHATERON

BOHATERON

Organizatorzy akcji jeszcze raz serdecznie dziękują za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię! i za cierpliwość, jednocześnie przepraszają za spowodowane sytuacją losową opóźnienie w przygotowaniu podziękowań nie tylko dla naszej szkoły.

Większość kartek i listów została już dostarczona Powstańcom i przyniosła im wiele pozytywnych emocji. Uczestnicy walk o stolicę piszą i dzwonią do nas, prosząc, żebyśmy przekazali Państwu, że pocztówki naprawdę do nich docierają, wywołując radość i wzruszenie. Ze względów zdrowotnych nie każdy Bohater jest w stanie odpisać na otrzymaną korespondencję, dlatego będziemy dzielić się z Państwem słowami/listami od Powstańców w naszych mediach społecznościowych (BohaterON na Facebooku i Instagramie) – zachęcamy do śledzenia wpisów.

Ponad to już teraz zapraszają Naszą szkołę do udziału w kolejnej edycji kampanii BohaterON – włącz historię!. Planowany start projektu, to druga połowa 2019 roku.

Podziękowanie: SP w Wierzbnie