Home » Aktualności » LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI

LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI

Tegoroczny Lubuski Konkurs Recytatorski, będący częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE obfitował dla nas w wiele sukcesów. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że tak wielka ilość uczniów naszej szkoły została doceniona. Podczas prezentacji organizowanych na poziomie gminnym reprezentowało nas dwanaścioro uczniów; cztery uczennice – Alicja Musialska, Julia Mędykowska, Maja Mędykowska i Katarzyna Wrona otrzymały wyróżnienie, a trzy – Julia Czapiewska, Danusia Gąbka i Zuzanna Janiak zostały laureatkami i reprezentowały naszą gminę podczas prezentacji powiatowych. Pomimo ogromnej konkurencji i bardzo wysokiemu poziomowi zmagań na tym szczeblu Zuzannie Janiak, uczennicy klasy VIII udało się otrzymać wyróżnienie. Wszystkim, którzy zdecydowali się zmierzyć z tremą i zaprezentować publicznie swoje umiejętności serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas kolejnych konkursów.

 

Obejrzyj pozostałe zdjęcia …