Home » Aktualności » Badanie słuchu

Badanie słuchu

 

         Zmysł słuchu jest niezmiernie ważny w życiu każdego człowieka, nie każdy jednak na co dzień pamięta jak należy o niego dbać ,żeby służył nam przez długie lata. Prawidłowy słuch umożliwia nam sprawną komunikację, a jego ubytki mogą być przyczyną poważniejszych problemów.

         Szczególnie ważne jest zdiagnozowanie ubytku słuchu u dzieci, ponieważ prawidłowy słuch ma ogromne znaczenie dla ich rozwoju językowego i wpływa na cały proces uczenia .Dlatego żeby jak najszybciej zareagować w przypadku jakichkolwiek problemów, postanowiliśmy przeprowadzić w naszej szkole przesiewowe badania słuchu .

         W każdy piątek października do naszej placówki przyjeżdżały Panie z firmy MARMED S.A, które bezpłatnie przeprowadziły badania niemalże wszystkich uczniów .

         Jesteśmy dumni z postawy Rodziców naszych Uczniów, którzy wykazali tak duże zainteresowanie badaniami i wyrazili na nie zgodę.

         Pani Agnieszka i Pani Andżelika miały mnóstwo pracy, za co jeszcze raz chcemy serdecznie podziękować.

                                                                             Małgorzata Piasecka

Obejrzyj pozostałe zdjęcia…