Home » Aktualności » Wystawa prac

Wystawa prac

16.06.2018r. podczas obchodów Święta Szkoły z okazji  70- lecia jej istnienia, 10 – lecia nadania imienia Marii Konopnickiej i V- go Zjazdu Absolwentów , jedną z atrakcji była wystawa kronik, pierwszych dzienników lekcyjnych, prac Absolwentek naszej szkoły- Artystek- pani Grażyny Kowalkowskiej i pani Elżbiety Ponińskiej, nauczycieli oraz prac konkursowych uczniów naszej szkoły.

Zaproszone Panie zorganizowały wystawę swoich prac w sali gimnastycznej, można było podziwiać Ich talent oraz porozmawiać. Ogromną niespodziankę zrobiła nam pani Ponińska, która nieoczekiwanie sprezentowała szkole jeden ze swoich obrazów z osobistą dedykacją. Jeszcze raz pragniemy szczerze podziękować.

Każdy Gość mógł pozostawić po swojej wizycie w szkole historyczny ślad, czyli wpis w Księgę Pamiątkową.

Ogromną atrakcją okazały się pierwsze dzienniki lekcyjne z 1948 roku, kroniki szkolne oraz klasowe w których Goście, Absolwenci poszukiwali siebie lub swoich znajomych, często członków rodziny.

Były to chwile wspomnień, rozmów, ale też wielu emocji i wzruszeń…

                                     Bogumiła Kupczyk, Małgorzata Piasecka  

35544814_1852302404897820_7675095266482978816_n

Obejrzyj pozostałe zdjęcia …